Odpowiedzi na często zadawane pytania
Czy pozostały ci jakieś pytania?
Napisz do nas, Na pewno odpowiemy!
Często zadawane im pytania i odpowiedzi:

Jakie są ryzyko?

Gwarantujemy naszym inwestorom poufność danych osobowych i bezpieczeństwo funduszy. Pamiętaj jednak, że każda inwestycja jest zawsze związana z ryzykiem proporcjonalnym do równego zysku. Dlatego wybraliśmy optymalny wskaźnik rentowności i ryzyka podczas sporządzania planu inwestycyjnego.

Jak zaczac?

Aby zostać uczestnikiem systemu, zarejestruj się. Rejestracja jest bezpłatna i zajmie kilka minut. Wprowadź swoje konto osobiste, wprowadzając nazwę użytkownika i hasło, wybierz system płatności, plan taryfowy i otwórz depozyt. Po otwarciu depozytu automatycznie zostaniesz uczestnikiem systemu i osiągniesz zysk z inwestycji.

Jak zarejestrować się na stronie internetowej firmy?

Aby się zarejestrować, kliknij „Zarejestruj się” i wypełnij wszystkie niezbędne pola.

Jak uzyskać dostęp do konta?

Aby uzyskać dostęp do konta, musisz wprowadzić swoje konto osobiste, wskazując login i hasło otrzymane podczas rejestracji.

Czy mogę być pewny bezpieczeństwa moich danych?

Tak, firma gwarantuje naszym inwestorom ochronę i bezpieczeństwo danych osobowych. Nie przekazujemy danych osobowych klientów na osoby trzecie! Nasza strona jest chroniona przed różnymi rodzajami ataków, a wszystkie przesyłane dane przechodzą szyfrowanie.

Kto może zostać uczestnikiem systemu?

Każdy, kto osiągnął wiek, może zostać uczestnikiem systemu.

Ile kont mogę utworzyć?

Możesz utworzyć tylko jedno konto w systemie. W przypadku naruszenia tego warunku podanie witryny podejmie środki.

Jak otworzyć depozyt?

Aby otworzyć depozyt, zarejestruj się, wprowadź swoje konto osobiste i uzupełnij swoje konto.

Jaka liczba depozytów można otworzyć?

Nie ma ograniczeń dotyczących liczby utworzonych depozytów.

Czy mogę zmienić dane na moim koncie?

TAk. Aby to zrobić, wprowadź swoje konto osobiste i wybierz odpowiednią sekcję. Zapisz nowe dane. Jeśli czegoś nie można zmienić, skontaktuj się z naszą usługą wsparcia.

Nie mogę wejść do mojego konta osobistego?

W takim przypadku sprawdź, czy poprawnie wprowadziłeś dane. Jeśli dane zostaną wprowadzone poprawnie, wyczyść pamięć podręczną i spróbuj ponownie. Jeśli problem nie został rozwiązany, napisz do usługi wsparcia.

Jakie są zalety uczestnictwa w programie partnerskim?

Program partnerski to świetna okazja dla każdego inwestora, który chce osiągnąć dodatkowe zyski. Jednak nie musisz mieć aktywnego depozytu.

Czy masz program partnerski?

Tak, przygotowaliśmy dla Ciebie hojny program partnerski: 8%, 6%, 4%, 2%, 1%, 0,8%, 0,6%, 0,4%, 0,2%, 0,1%. Należy pamiętać, że osiągniesz zysk od partnera tylko wtedy, gdy przeniósł się na naszą witrynę według twojego linku polecającego, zarejestrował się i stworzył depozyt poprzez uzupełnienie konta.

Czy potrzebuję depozytu, aby wziąć udział w programie partnerskim?

Nie, nie jest konieczne posiadanie aktywnego depozytu. Musisz tylko rozpowszechniać swój link polecający w dowolny sposób dostępny.

Jak zostać uczestnikiem programu partnerskiego?

Na swoim koncie osobistym znajdziesz link polecający. Dystrybuuj go na wszystkie sposoby dostępne i zapraszaj ludzi. Nowi użytkownicy przejdą na naszą witrynę według linku i zarejestrują się. Następnie automatycznie zależą od Ciebie. Z wszelkiego uzupełnienia konta, które przeprowadzają, otrzymasz partnerstwo.

Gdzie mogę znaleźć link do partnera?

Możesz znaleźć link do partnera na swoim koncie osobistym.

Dlaczego potrzebujesz linku partnerskiego?

Potrzebny jest link partnerski, aby z jego pomoc zaprosić nowych inwestorów do systemu, a z kolei automatycznie ustalił, że pochodzą od ciebie.

Co musisz wiedzieć o naliczaniu partnerstw?

System wielopoziomowy obejmuje otrzymanie 10 głębokości od codziennych rozliczeń inwestorów na cały okres ich inwestycji. Aby zarabiać na programie polecającym, nie trzeba nawet dokonywać osobistej inwestycji - wystarczy po prostu zarejestrować się na stronie i rozpowszechniać link partnera w sposób wygodny dla Ciebie. Rejestrując się według linku, nowy klient firmy automatycznie staje się Twoim skierowaniem.

Jak śledzić wyniki przyciągania?

Możesz zobaczyć informacje o dochodach partnerskich na koncie osobistym.

Jak mogę sprawdzić saldo?

Możesz sprawdzić saldo w dowolnym momencie, wchodząc do konta osobistego.

Jak szybko zostanie uzupełnione moje konto depozytowe?

Zazwyczaj gotówka jest rozpatrywana natychmiast. Należy jednak zauważyć, że czas rejestracji może zależeć od przepisów samych systemów płatności.

Czy istnieje komisja podczas uzupełniania i wycofywania funduszy?

Nie, system nie przewiduje prowizji. Inwestor płaci tylko komisję wybranego przez niego systemu płatności, jeśli istnieje.

Nadal mam pytania, dokąd mam iść?

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na pytanie na liście często zadawanych, napisz do usługi wsparcia.